Agenda - Uitslagen

Reeks A

Week van 09-10-23 tot en met 12-10-23 

di Oud Vucht Bij die van bij ons 4-6
do Limburger 1 Club 2000 - 2 8-2
do Uchterhoes 1 Limburger 2 8-2
do Grenshook Schruut 2 7-3
Bye Club 2000 - 1 ---

Week van 16-10-23 tot en met 19-10-23

do uchterhoes 1 Schruut 2 8-2
wo Limburger 2 Limburger 1 4-6
di Club 2000 - 2 Oud Vucht 2-8
di Club 2000 - 1 Bij die van bij ons 10-0
Grenshook Bye ---

Week van 06-11-23 tot en met 09-11-23

di Club 2000 - 1 Club 2000 - 2 10-0
di Oud Vucht Limburger 2 8-2
do Limburger 1 Schruut 2 7-3
do Uchterhoes 1 Grenshook 5-5
Bij die van bij ons Bye ---

Week van 13-11-23 tot en met 16-11-23

do Grenshook Limburger 1 3-7
ma Schruut 2 Oud Vucht 2-8
di Club 2000 - 1 Limburger 2 8-2
do Bij die van bij ons Club 2000 -2 7-3
Uchterhoes 1 Bye ---

Beker van 20-11-23 tot en met 23-11-23

Week van 27-11-23 tot en met 30-11-23

di Club 2000 - 1 Schruut 2 10-0
di Oud Vucht Grenshook 7-3
do Limburger 1 Uchterhoes 1 3-7
Club 2000 - 2 Bye ---
do Bij die van bij ons Limburger 2 3-7

Week van 11-12-23 tot en met 14-12-23

do Uchterhoes 1 Oud Vucht 5-5
do Grenshook Club 2000 - 1 1-9
ma Schruut 2 Bij die van bij ons 3-7
woe Limburger 2 Club 2000 - 2 7-3
Limburger 1 Bye ...

Beker van 18-12-23 tot en met 21-12-23

Week van 08-01-24 tot en met 11-01-24

di Club 2000 -1 Uchterhoes 1 10-0
di Oud Vucht Limburger 1 7-3
Limburger 2 Bye ---
di Club 2000 - 2 Schruut 2 6-4
do Bij die van bij ons Grenshook 7-3

Week van 15-01-24 tot en met 18-01-24

Oud Vucht Bye ....
do Limburger 1 Club 2000 - 1 2-8
do Uchterhoes 1 Bij die van bij ons 4-6
do Grenshook Club 2000 - 2 6-4
ma Schruut 2 Limburger 2 0-10 FF

Beker van 22-01-24 tot en met 25-01-24

Week van 29-01-24 tot en met 01-02-24

di Club 2000 - 1 Oud Vucht 10-0
wo Limburger 2 Grenshook 5-5
di Club 2000 - 2 Uchterhoes 1 3-7
do Bij die van bij ons Limburger 1 7-3
Schruut 2 Bye ...

Terug Ronde

Week van 05-02-24 tot en met 08-02-24

Club 2000 - 1 Bye ....
do Bij die van bij ons Oud Vucht 6-4
di Club 2000 - 2 Limburger 1 3-7
wo Limburger 2 Uchterhoes 1 4-6
ma Schruut 2 Grenshook 3-7

Beker van 12-02-24 tot en met 15-02-24

Week van 19-02-24 tot en met 22-02-24

ma Schruut 2 Uchterhoes 1 0-10 FF
do Limburger 1 Limburger 2 6-4
di Oud Vucht Club 2000 - 2 9-1
do Bij die van bij ons Club 2000 - 1 0-10
Bye Grenshook ...

Week van 26-02-24 tot en met 29-02-24

di Club 2000 - 2 Club 2000 - 1 0-10
wo Limburger 2 Oud Vucht 3-7
ma Schruut 2 Limburger 1 0-10 FF
do Grenshook Uchterhoes 1 5-5
Bye Bij die van bij ons ....

Uitgestelde matchen van de week van 15/01 

Week van 11-03-24 tot en met 14-03-24

do Limburger 1 Grenshook 7-3
di Oud Vucht Schruut 2 10-0 FF
wo Limburger 2 Club 2000 - 1 0-10
di Club 2000 - 2 Bij die van bij ons 3-7
Bye Uchterhoes 1 ....

week van 18-03-24 tot en met 21-03-24

ma Schruut 2 Club 2000 - 1 0-10 FF
do Grenshook Oud Vucht 4-6
do Uchterhoes 1 Limburger 1 5-5
Bye Club 2000 - 2 ...
wo Limburger 2 Bij die van bij ons 5-5

week van 25-03-24 tot en met 28-03-24

di Oud Vucht uchterhoes 1 4-6
di Club 2000 - 1 Grenshook 10-0 FF
do Bij die van bij ons Schruut 2 10-0 FF
di Club 2000 - 2 Limburge 2 1-9
Bye Limburger 1 ...

Week van 08-04-24 tot en met 11-04-24

do Uchterhous 1 Club 2000 -1 2-8
do Limburger 1 Oud Vucht 4-6
Bye Limburger 2 ...
ma Schruut 2 Club 2000 - 2 0-10 FF
do Grenshook Bij die van bij ons 5-5

week van 15-04-24 tot en met 18-04-24

Bye Oud Vucht ...
di Club 2000 - 1 Limburger 1 10-0
do Bij die van bij ons Uchterhoes 1 5-5
di Club 2000 - 2 Grenshook 2-8
wo Limburger 2 Schruut 2 10-0 FF

week van 22-04-24 tot en met 25-04-24

di Oud Vucht Club 2000 - 1 4-6
do Grenshook Limburger 2 5-5
do Uchterhoes 1 Club 2000 - 2 10-0
do Limburge 1 Bij die van bij ons 2-8
Bye Schruut 2

Reeks B

Week van 09-10-23 tot en met 12-10-23

di Raadshof Dartshof 4-6
ma Dolle Haring Amigo's 2 3-7
ma Uchterhoes 3 Uchterhoes 2 0-10
wo Amigo's 1 Uotra 5-5
do Schruut 1 De smid 7-3

Week van 16-10-23 tot en met 19-10-23

do De Smid Amigo's 1 4-6
do Uotra Uchterhoes2 7-3
ma Dolle Haring Uchterhous 3 4-6
do Amigo's 2 Raadshof 2-8
di Dartshof Schruut 1 7-3

Week van 06-11-23 tot en met 09-11-23

ma Uchterhoes 3 Raadshof 3-7
ma Dolle haring Uotra 5-5
do De Smid Uchterhoes 2 3-7
wo Amigo's 1 Schruut 1 8-2
di Dartshof Amigo's 2 7-3

Week van 13-11-23 tot en met 16-11-23

do Schruut 1 Uchterhoes 2 1-9
do De Smid Dolle Haring 5-5
di Raadshof Uotra 4-6
ma Uchterhoes 3 Amigo's 2 4-6
wo Amigo's 1 Dartshof 4-6

Beker van 20-11-23 tot en met 23-11-23

Week van 27-11-23 tot en met 30-11-23

di Raadshof De Smid 6-4
ma Dolle Haring Schruut 1 4-6
do Uchterhoes 2 Amigo's 1 4-6
ma Uchterhoes 3 Dartshof 7-3
do Amigo's 2 Uotra 2-8

Week van 11-12-23 tot en met 14-12-23

wo Amigo's 1 Dolle Haring 6-4
do Schruut 1 Raadshof 7-3
do De Smid Amigo's 2 4-6
do Uotra Uchterhoes 3 5-5
di Dartshof Uchterhoes 2 3-7

Beker van 18-12-23 tot en met 21-12-23

Week van 08-01-24 tot en met 11-01-24

di Raadshof Amigo's 1 0-10
do Uchterhoes 2 Dolle Haring 9-1
do Uotra Dartshof 6-4
ma Uchterhoes 3 De Smid 6-4
do Amigo's 2 Schruut 1 4-6

Week van 15-01-24 tot en met 18-01-24

ma Dolle Haring Dartshof 5-5
di Raadshof Uchterhoes 2 3-7
wo Amigo's 1 Amigo's 2 7-3
do Schruut 1 Uchterhoes 3 4-6
do De Smid Uotra 1-9

Beker van 22-01-24 tot en met 25-01-24

Week van 29-01-24 tot en met 01-02-24

di Raadshof Dolle Haring 3-7
do Uotra Schruut 1 9-1
wo Amigo's 1 Uchterhoes 3 5-5
do Uchterhoes 2 Amigo's 2 8-2
do De Smid Dartshof 5-5

Terug Ronde

Week van 05-02-24 tot en met 08-02-24

di Dartshof Raadshof 7-3
do Amigo's 2 Dolle Haring 7-3
do Uchterhoes 2 Uchterhoes 3 5-5
do Uotra Amigo's 1 8-2
do De Smid Schruut 1 3-7

Beker van 12-02-24 tot en met 15-02-24

Week van 19-02-24 tot en met 22-02-24

wo Amigo's 1 De Smid 8-2
do Uchterhoes 2 Uotra 6-4
ma Uchterhoes 3 Dolle haring 6-4
di Raadshof Amigo's 2 6-4
do Schruut 1 Dartshof 2-8

Week van 26-02-24 tot en met 29-02-24

di Raadshof Uchterhoes 3 3-7
do Uotra Dolle Haring 6-4
do Uchterhoes 2 De Smid 8-2
do Schruut 1 Amigo's 1 2-8
do Amigo's 2 Dartshof 3-7

Uitgestelde matchen van de week van 15/01 

Week van 11-03-24 tot en met 14-03-24

do Uchterhoes 2 Schruut 1 8-2
do Dolle Haring De Smid 6-4
do Uotra Raadshof 9-1
do Amigo's 2 Uchterhoes 3 0-10 FF
di Dartshof Amigo's 1 6-4

week van 18-03-24 tot en met 21-03-24

do De Smid Raadshof 3-7
do Schruut 1 Dolle Haring 3-7
wo Amigo's 1 Uchterhoes 2 4-6
di Dartshof Uchterhoes 3 6-4
do Uotra Amigo's 2 7-3

week van 25-03-24 tot en met 28-03-24

ma Dolle haring Amigo's 1 3-7
di Raadshof Schruut 1 4-6
do Amigo's 2 De Smid 7-3
ma UIchterhoes 3 Uotra 4-6
do Uchterhoes 2 Dartshof 4-6

Week van 08-04-24 tot en met 11-04-24

wo Amigo's 1 Raadshof 7-3
ma Dolle Haring Uchterhoes 2 6-4
di Dartshof Uotra 4-6
do De Smid Uchterhoes 3 3-7
do Schruut 1 Amigo's 2 5-5

week van 15-04-24 tot en met 18-04-24

di Dartshof Dolle Haring 6-4
do Uchterhoes 2 Raadshof 8-2
do Amigo's 2 Amigo's 1 2-8
ma Uchterhoes 3 Schruut 1 7-3
do Uotra De Smid 6-4

week van 22-04-24 tot en met 25-04-24

ma Dolle Haring Raadshof 7-3
do Schruut 1 Uotra 7-3
ma Uchterhoes 3 Amigo's 1 10-0 FF
do Amigo's 2 Uchterhoes 2 2-8
di Dartshof De Smid 4-6

Finale beker 05-05-24 in de bongerd bij Leen start om 13u

nadien is er prijsuitreiking voor alle ploegen